CS GO Bot Ekleme Nasıl Yapılır?

Counter Strike serisinin en çok tercih edilen serisi olan CSGO, botlarla çok daha keyifli hale geliyor. CS GO bot ekleme adımlarını uygulayarak siz de tüm haritalarda botlarla beraber oyunun tadını çıkartabilirsiniz. Basit birkaç komut ile pratik bir şekilde botlarla oynayabilirsiniz.

Oyunda her zaman online oyunlara erişim sağlayamayabilirsiniz. Örneğin internetin olmadığı zamanlarda online oyunlara giriş yapılamıyor. Bu gibi durumlarda botlarla oynayabilirsiniz. Botlarla oynamak için herhangi bir şey indirmenize gerek yok. Doğrudan komutlar üzerinden hareket ederek birkaç saniyede botları aktif edebilirsiniz. Aktif etmiş olduğunuz bu botları tüm haritalarda kullanabilirsiniz.

CS GO Bot Atma Nasıl Yapılır?

CS GO bot ekleme işlemini yapabilmek için birkaç komutu çalıştırmanız gerek. Bu komutları konsola girdikten sonra botlar aktif hale gelecektir. Botlarla beraber oynamanız için internet bağlantısına gerek yoktur. Dilediğiniz her yerde ve her ortamda kolaylıkla oynayabilirsiniz. CSGO bot ekleme için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

CSGO konsolu açtıktan sonra,

  • bot_add” yazarak botları atmaya başlayabilirsiniz.
  • Bunun yanı sıra “bot_quoata” komutu yazarak her iki ekibe de eşit bir şekilde 22 adet bot ekleyebilirsiniz.
  • bot_add_ct” komutunu girmeniz durumunda yalnızca CT takımına bot ekleyecektir.
  • bot_add_t” komutunu girmeniz durumunda yalnızca T takımına bot ekleyecektir.
  • Oyundaki tüm botları atmak için “bot_kick” yazabilirsiniz.
  • Oyundaki tüm botları öldürmek içinde “bot_kill” komutunu yazabilirsiniz.

Botlarla ilgili uygulayabileceğiniz tüm komutlar bu şekildedir. Siz de dilediğiniz takıma tek tek bot ekleyebileceğiniz gibi aynı şekilde tek bir komutla da her iki takıma bot ekleyebilirsiniz. CS GO bot ekleme işlemi bu kadardır.

YouTube video

CS GO Bot Ekleme Kodu Nedir?

CS GO bot ekleme kodu herkes tarafından merak edilen bir konudur. CS GO bot işlemleri için “bot_add” komutunu konsol üzerinden girmeniz yeterli olacaktır. Bu komut sayesinde hem T hem de CT takımına istediğiniz kadar bot atabilirsiniz.

CS GO Bot Silme Kodu

CS GO oyununda bot ekleme kadar bot silme kodu da en çok kullanılan kodlar arasında yer alıyor. Aşağıda da göstereceğimiz kodu kullanarak oyundaki tüm botları oyundan atabilirsiniz. CS GO bot atma kodu için konsolu açıp aşağıda verdiğimiz kodu girerek “Enter” tuşuna basabilirsiniz.

“bot_kick”

Bu kodu “é” tuşuna bastıktan sonra girmeniz, oyundaki tüm botları atmak için yeterli olacaktır.

Pin

CS GO Bot Zorluk Arttırma Kodu

CS GO’da yer alan botların performansı yetersiz mi geliyor? O halde yapmanız gerekenler oldukça basit. CS GO botların gücünü arttırmak ve karşınızda profesyonel bir takım görmek istiyorsanız “é” tuşuna basıp konsolu açtıktan sonra aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • bot_diffuclty 3” yazıp enter tuşuna basın.
  • Oyundaki tüm botları “bot_kick” komutuyla atın ve tekrar bot ekleyin.

Bu adımlar takip ettikten sonra oyundaki tüm botların performansı yükselecek ve karşınızda daha dişli rakipler olacak.

CS GO Karşı Tarafa Bot Atma Nasıl Yapılır?

Oyun esnasında hangi takıma geçeceğinizi belirledikten sonra karşı takıma dilediğiniz kadar bot ekleyebilirsiniz. Örneğin CT takımında yer alıyorsanız ve T takımına bot yüklemek istiyorsanız,

bot_add_t

Kodunu konsola girmeniz yeterli olacaktır. Bu kodu ne kadar çok girerseniz, karşı takıma da o kadar çok bot atılır. Eğer T takımındaysanız ve CT takımına bot yüklemek istiyorsanız o halde,

“bot_add_ct”

Kodunu konsola girmeniz gerekecek. Bu kod her defasında karşı takıma bir adet bot ekleyecektir. CS GO bot ekleme kodu ne kadar çok yazılırsa karşı takıma da o ölçüde bot eklenmiş olacaktır.

Pin

CS GO Bıçak Atma Kodu

Silahları kullanmak yerine oyun içerisinde bıçak kullanmak isteyen oyun severlerin öncelikle çevrimdışı bir oyunda olmaları gerekmektedir. Bunun için kendi oluşturacağınız servera botları ekledikten sonra “é” tuşuna basarak konsolu açın ve sırasıyla aşağıdaki kodları girin.

  • sv_cheats 1
  • mp_drop_knife_enable 1

Bu kodları girdikten sonra oyundaki tüm botlarda bıçak atmaya başlayacaktır. Bıçak atma modunu kapatmak için aynı şekilde konsolu açıp aşağıdaki kodu girmeniz yeterli olacaktır.

mp_drop_knife 0

Bu kodu girdikten sonra oyun eski haline gelecek ve bıçak atma zorunluluğu olmayacaktır. CS GO almak için Steam üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Pin

CS GO Benzeri Oyunlar
Half Life Bot Atma
Düşük Sistemli Oyunlar

Yorum yapın