Tiktok Para Hesaplama Nasıl Yapılır?

Tiktok yayıncılarının elde etmiş oldukları hediyeleri nakite dönüştürmeleri pek çok yayıncı tarafından merak ediliyor. Bilindiği üzere Tiktok üzerinden gelir elde edebilmek için canlı yayın açmalısınız. Canlı yayın açtığınızda yayınınıza katılan kullanıcılar, yayınızı beğendiğinde size hediye atar. Elde ettiğiniz bu hediyeler kasanızda birikir. Daha sonra Tiktok para hesaplama konusu devreye girer ve net kazancınızı hesaplayabilirsiniz.

Size gönderilen hediyeler, hesabınızda elmasa çevrilir. Her hediyenin maddi boyutu farklılık gösterdiği için elmas miktarı değişiklik gösterebilir. Para çekme talebinde bulunabilmek içinde minimum elmas miktarına sahip olmanız gerekmektedir.

Tiktok Gelir Hesaplama

Tiktok kullanıcıları öncelikle jeton satın alırlar. Daha sonra bu jetonlarla çeşitli hediyeler elde ederler. Elde etmiş oldukları bu hediyeleri de yayıncılara gönderirler. Tiktok’taki kazanç sistemi bu şekilde işliyor. Bu yüzden Tiktok para hesaplama konusu her zaman doğru sonucu vermeyebilir. Çünkü alınan hediye miktarı yayıncıdan yayıncıya farklılık gösterebilir. Güncel Tiktok jeton fiyatları aşağıda verildiği gibidir.

  • 100 jeton fiyatı 24,29 TL,
  • 500 jeton fiyatı 121,45 TL,
  • 2000 jeton fiyatı 485,8 TL’dir.

Kullanıcılar tarafından alınan bu tutarlar, hediyelere dönüştürülür ve yayıncılara gönderilir. Net olarak durumu tam açıklamasa da 500 bin Tiktok takipçi sayısı olan bir kullanıcı ayda ortalama 50 bin dolar civarında bir gelir elde edebilir. Tiktok para hesaplama daha çok görüldüğü üzere takipçi sayısı üzerinden yapılmaktadır.

YouTube video

Tiktok Kazancını Öğren

Tiktok kazancını öğrenebilmek için öncelikle telefonunuzdan Tiktok uygulamasına girmeniz gerecek. Bu aşamadan sonra aşağıda verilen adımları takip ederek güncel Tiktok kazancınızı görebilirsiniz.

  • Tiktok uygulamasına girdikten sonra profilinize girin.
  • Sağ üstte yer alan üç noktaya tıklayın.
  • Ayarlar ve gizlilik sekmesine girin.
  • Dördüncü sırada yer alan “Bakiye” butonuna tıklayın.
  • Burada güncel bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Tiktok Kazancı Nasıl Alınır?

Tiktok’ta biriken bakiyenizi çekebilmeniz için güncel şartları karşılıyor olmanız gerekiyor. Tiktok hesabınızdan para çekebilmeniz için hesabınızda minimum 30 dolar olması gerekiyor. Aynı zamanda banka hesabınızın da Tiktok hesabınıza bağlı olması gerekiyor.

Msvcr100 DLL hatası çözümü için hazırlamış olduğumuz içeriği inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın