Youtube Abone Arttırma Yöntemleri

Dünya genelinde en çok tercih edilen sosyal medya uygulamalarının başında gelen Youtube, popülaritesini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Yayıncılar için en karlı adreslerden biri de hiç şüphesiz Youtube platformudur. Youtube yayıncıları tarafından merak edilen konulardan biri de Youtube abone arttırma yöntemleridir.

Youtube abone arttırma yöntemlerinin neler olduğunu bilerek siz de kısa süre içerisinde Youtube kanalınızı büyütebilir ve çok daha fazla kazançlar elde edebilirsiniz. Youtube yayıncıların yapmış olduğu hataları yapmayarak, mevcut stratejileri hayata geçirerek başarılı bir yayın hayatına sahip olmuş olursunuz.

Youtube Takipçi Arttırma Nasıl Yapılır?

Youtube abone arttırma yöntemleri için birtakım şartları karşılıyor olmanız lazım. Size gösterilen tüm bu şartları taşıyarak siz de kısa süre içerisinde abone sayınızı önemli ölçüde arttırabilirsiniz. Unutmayın, abone sayınız arttıkça doğal olarak izlenme sayınız da artacak. İzlenme sayınız artacağı için daha yüksek kazançlar elde edebileceksiniz.

  • Haftada en az 1 içerik yayınlayın. Eğer kanalı yeni açtıysanız haftada en az 2 içerik yayınlamalısınız.
  • İçeriklerinizin sonuna “End Card” eklemeyi unutmayın.
  • Özgün ve yaratıcı içerikler üretin. Kopya içerikler oluşturmayın.
  • Videolarınıza “Abone Ol” butonu eklemeyi unutmayın.
  • İzleyicilerin içeriklerinize yorum yapmasını sağlayın.
  • Kanalınızda bulunan “Hakkınızda” kısmını eksiksiz bir şekilde düzenleyin.
  • Oluşturduğunuz içeriklerde etiket kullanımına önem verin.
  • Etkili başlıklar ve cover görseller hazırlayın.
  • Youtube SEO konusunda bilgi sahibi olun.

Youtube SEO Nedir, Nasıl Yapılır?

Tüm bu kriterlere dikkat ederek siz de Youtube’da başarılı olabilirsiniz.

YouTube video

Youtube Abone Kasma Adımları

Yukarıda verilen bilgilere ek olarak abone satın alma hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Tabi bu adımı uygularken çok dikkatli olmalısınız. Bir seferde binlerce abone satın almanız kanalınızı tehlikeye sokabilir. Yavaş yavaş abone satın almanız çok daha etkili olacaktır.

Eğer kanalınızın para kazanma özelliği açık değilse öncelikle 1000 abone sayısına ulaşmalı ve içerikleriniz toplamda en az 4000 saat izlenmiş olmalıdır. Bu iki şartı taşıdıktan sonra kanalınızın para kazanma özelliği de aktif edilecektir.

Youtube Para Kazanma Hesaplama

Youtube Abone Sayısını Arttırmak Neden Önemli?

Youtube’da abone sayısını arttırmak en önemli konudur. Çünkü Youtube üzerinden gelir elde etmek istiyorsanız, abone sayınızın fazla olması lazım. Abone sayınız ne kadar fazla olursa buna kazancınızda buna paralel olarak artacaktır. Bu yüzden Youtube kazancınızı arttırmak istiyorsanız abone sayınızı da arttırmayı ihmal etmeyin.

Youtube abone arttırma yöntemlerinden olan takipçi hizmetleri de bu konuda size yardımcı olacaktır. Ancak bu takipçilerin gerçek kullanıcı olup olmadığı da oldukça önemlidir. Çünkü bot ya da kullanılmayan hesaplardan gelecek takipçilerin hiçbir önemi yoktur. Abonelerinizin etkileşimde bulunması en önemli kriterlerin başında yer alıyor.

Pin

Çok daha fazla abone demek çok daha fazla kazanç demektir. Öte yandan aboneleriniz dışında arama sonuçlarından içeriğinize gelen kullanıcılarda çok önemlidir. Bu hem kazancınızı arttıracak hem de kanalınıza abone olmalarını sağlayacaktır.

Youtube Abone Arttırma Hilesi Var mı?

Arama motorlarında da sıklıkla aranan bu konunun bir geçerliliği yoktur. Youtube abone arttırma hilesi adı altında sizlerden bilgi isteyen ya da size gönderilen bağlantı aracılığıyla Youtube hesabınıza giriş yapmanızı isteyen kişilere kesinlikle itibar etmemelisiniz. Bu şekilde bir girişimde Youtube kanalınızı mutlaka kaybedersiniz.

Youtube platformunda iki şekilde abone sayınızı arttırabilirsiniz. Bunlardan ilki, doğal yollarla abone arttırmaktır. Mümkün olduğunca bu yolu tercih ederek kanalınızın doğal bir şekilde abone kazanmasını sağlamanız önerilir. İkinci abone arttırma yolu ise abone satın almaktır. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi alacağınız abonelerin gerçek ve aktif kullanıcı olması çok önemlidir.

Pin

Youtube Abone Arttırma Sitesi

Youtube abone arttırma sitelerinin sayısı oldukça fazladır. Fakat abonelerinizin doğal yollarla artmasını tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Her geçen gün değişen Youtube algoritmaları ile satın alınan aboneler kısa zamanda tespit edilebiliyor. Bunun sonucunda çeşitli cezalarla karşılaşabileceğiniz gibi kanalınızın kapanmasına bile neden olabilirsiniz.

Youtube’da yapılan en büyük hatalardan biri de budur. Henüz yeni açılmış bir kanala tek seferde on binlerce abone satın alınıyor. Böyle bir durumun normal şartlarda doğal olarak gerçekleşmesi imkansızdır. Zaten bu durumda Youtube algoritması da abone satın aldığınızı çok rahat bir şekilde tespit edebiliyor.

Yorum yapın