Death Stranding Sistem Gereksinimleri – PC – Content Nedir?

Sony Interactive tarafından yayınlanan ve Kojima Production tarafından hayata geçirilen Death Stranding oyunu, macera ve aksiyon tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Death Stranding sistem gereksinimleri de bu bakımdan önemli bir konudur. Çünkü oyun severlerin bu oyunu bilgisayarlarının kaldırıp kaldırmayacağı merak ediliyor.

Death Stranding oyunu Play Station konsollarında oynanabildiği gibi aynı zamanda Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda da oynanabiliyor. Oyunu donamadan ve takılmadan oynayabilmeniz için en azından minimum sistem gereksinimlerine sahip olmanız yeterli olacaktır.

Death Stranding Minimum Sistem Gereksinimleri

Death Stranding oyununu yukarıda da ifade ettiğimiz üzere standart bir şekilde oynayabilmek için minimum sistem gereksinimine ihtiyacınız olacak. Bunun için oyunu rahatlıkla oynayabilmeniz için asgari aşağıdaki sisteme sahip olmalısınız.

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-3470 ya da AMD Ryzen 3 1200
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 3 GB ya da AMD Radeon RX 560 4 GB
  • Depolama Alanı: 80 GB

Death Stranding Önerilen Sistem Gereksinimleri

Death Stranding oyunundan kusursuz bir şekilde yararlanmak istiyorsanız, sisteminizin biraz daha güçlü olması lazım. Death Stranding oyunu diğer muadillerine göre güçlü bir sisteme ihtiyaç duyar. Çünkü oyunun boyutu ve çözünürlüğü oldukça yüksektir. Bu açıdan değerlendirildiğinde sisteminizin bir nebze de olsun güçlü olması gerekmektedir. Death Stranding sistem gereksinimleri arayışında olanların, aşağıdaki sisteme sahip olmaları yüksek FPS açısından oldukça önemlidir.

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit

İşlemci: Intel Core i7-3770 ya da AMD Ryzen 5 1600

RAM: 16 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB ya da AMD Radeon RX 590

Depolama Alanı: 80 GB

YouTube video

Death Stranding Content Nedir?

Death Stranding oyununun birde Content yani CUT sürümü mevcuttur. Temel olarak her iki sürümde aynı oyundur. Yalnızca content versiyonda bazı farklılıklar vardır. Bu farklılıklardan birkaçı ise şöyle,

  • Yeni eşyalar
  • Ek sahneler
  • Yeni görevler
  • Farklı eklentiler

Red Dead Redemption 1 sistem gereksinimleri hakkında bilgi almak için konuyu inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın