Instagram Toplu Takipten Çıkma

Yüzlerce hatta binlerce takip ettiklerinizi tek tek takipten çıkarmak oldukça zor bir işlemdir. Bunun üçün farklı yöntemleri tercih ederek bu işlemleri çok kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Instagram toplu takipten çıkma için çeşitli uygulama ve programlardan yararlanabilirsiniz. Bu tür programlar genelde belli bir ücret karşılığında satın alınıyor.

Piyasada ücretsiz olarak sunulan takipten çıkma programları da var. Ancak bu noktada dikkatli olmalısınız. Çünkü bu gibi uygulamaların geneli hesaplarınızı ele geçirmeye yönelik piyasaya sunuluyor. Bu yüzden isim yapmış ve ücretli sunulan programları tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Instagram Takipten Çıkma Toplu Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu işlemi nerede yapacağını kararlaştırmalısınız. Bu işlemi cep telefonunuzdan yapabileceğiniz gibi bilgisayarınız üzerinden de yapabilirsiniz. Örneğin bilgisayar üzerinden Instagram toplu takipten çıkma işlemi yapacaksanız Instafly programını kullanabilirsiniz.

Cep telefonunuz üzerinden de takipten çıkma işlemi yapabilirsiniz. Bunun için çeşitli uygulamalardan yararlanabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip telefonlar için,

  • Play Store mağazasına girin.
  • Unfollowers uygulamasını indirin ve takipten çıkma işlemini başlatın.

IOS işletim sistemine sahip telefonlar için,

  • App Store mağazasına girin.
  • Cleaner for IG uygulamasını indirin ve takipten çıkma işlemini başlatın.

Bu gibi uygulamaları rahatlıkla kullanabilir ve kısa süre içerisinde Instagram’da takip ettiğiniz hesapları takipten çıkarabilirsiniz.

YouTube video

Bilgisayarda Instagram Herkesi Takipten Çıkma Nasıl Yapılır?

Instagram takipten çıkma işlemini bilgisayarınız üzerinden de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için üçüncü parti uygulamaları kullanmanız gerekiyor. Bu tür programları kullanırken güvenilir olduklarından emin olun. Çünkü bu programlar aracılığıyla Instagram hesabınıza giriş yapıyorsunuz. Şifrenizin üçüncü kişiler tarafından ele geçirilmemesi için her programı kullanmamalısınız.

Instafly gibi programları kullanarak birçok işlemi kolayca yapabilirsiniz. Bu programla yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şöyle,

  • Otomatik takip etme
  • Otomatik takipten çıkma
  • Ana sayfa gönderilerini beğenme, kaydetme
  • Hikayeleri izleme
  • Paylaşım ve hikaye paylaşma

Kısaca bu gibi programlar sayesinde pek çok işlemi otomatik bir şekilde hiç uğraşmadan kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Call of Duty Warzone sistem gereksinimleri hakkında bilgi almak için konuyu inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın