Airpods Seri No Sorgulama

Tüm teknolojik ürünlerde olduğu gibi airpodslarında piyasada çok sayıda sahte ürünü yer alıyor. Hatta bu ürünler dışarıdan bakıldığında kolay kolay sahte oldukları bile anlaşılmıyor. Sahte airpodsları tespit etmek için birkaç farklı yöntem bulunuyor. Airpods seri no sorgulama işlemi de bu yöntemler arasında yer alıyor.

Airpods ürünlerin sahte olup olmadığını kontrol etmek isteyenlerin seri numaralarını kontrol etmeleri yeterli olacaktır. En hızlı bir şekilde airpodsların sahte olup olmadığını bu şekilde kolayca anlayabilirsiniz. Her airpods ürününe farklı bir seri numara veriliyor. Bu şekilde hangi ürünün gerçek hangi ürünün sahte olduğu kolay bir şekilde ayırt edilebiliyor.

Pin

Airpods Seri Numarası Sorgulama Nasıl Yapılır?

Airpods cihazları başta olmak üzere tüm lisanslı, orijinal ürünlerde mutlaka seri numarası bulunur. Bu seri numaraları sayesinde teknolojik ürünlerin sahte olup olmadığı kolay bir şekilde anlaşılabiliyor. Orijinal airpods ürünlerinin gerçek olup olmadığını anlamanın en garanti yolu budur. Airpods seri no sorgulama işlemi için aşağıdaki adımları takip ederek ürününüzün sahte olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

  • Ipad ya da Iphone cihazınızdan Ayarlar > Bluetooth adımlarını takip edin.
  • Karşınıza çıkan listede sahip olduğunuz airpodsu bulun
  • Airpodsunuzun yanında çıkan bilgi kısmına tıkladıktan sonra ürününüzün seri numarasına ulaşabilirsiniz.

Cihazınızın seri numarasını bulduktan sonra https://checkcoverage.apple.com/?locale=tr_TR bağlantısına giderek seri numaranızı ilgili bölüme girin. Güvenlik doğrulama adımını da geçtikten sonra “Gönder” butonuna tıklayarak cihazınızın sahte olup olmadığını kolayca kontrol edebilirsiniz.

YouTube video

Apple Kulaklık Seri No

Apple kulaklık olarak da bilinen airpods cihazların tamamında mutlaka seri numarası bulunur. Elbette bu sadece orijinal ürünler için geçerlidir. Eğer yukarıdaki adımları uygulamanıza rağmen herhangi bir seri numarasına ulaşamazsanız, cihazınız sahtedir.

Elde ettiğiniz seri numarasını doğrudan Apple’ın kendi resmi sitesine girerek kontrol edebilirsiniz. Apple ürün doğrulama hizmeti bilindiği üzere uzun yıllardır kullanıcıların hizmetine sunulan en kaliteli servislerden biridir. Bu sayede çok sayıda Apple kullanıcısı kullanmış oldukları tüm ürünlerin orijinal olup olmadığını hızlı ve güvenilir bir şekilde kontrol edebiliyor.

Antimalware service executable kapatma işleminin nasıl yapıldığını öğrenmek için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın